Recenze produktů

Sháníte kosmetiku, která skutečně pomáhá? Zkuste sílu založenou na tradiční asijské receptuře

Tisíciletá tradice kosmetických “bádání” různých kultur dává i v 21. století možnost vybrat si ze zkušeností a znalostí našich dávných předků, kteří hledali inspiraci a pomoc zejména v přírodě. Na tuzemském trhu už od roku 2012 působí firma TianDe, jejímž smyslem a cílem je přinášet kosmetiku založenou na tradičních čínských, altajských a tibetských postupech. Kosmetiku, která bude skutečným a účinným pomocníkem pro ty, kteří hledají pomoc při různých problémech s pokožkou.V neposlední řadě tu, která bude lidem přinášet pocit radosti z péče o svoji tělesnou schránku.
Pleťová kosmetika TianDe

Nepečujte jen o pleť, ale i celou domácnost

Smyslem a cílem TianDe není pouze přinášet na český a světový trh několik kosmetických výrobků, ale s odkazem na asijskou tradici “pečovat” i o zdraví a krásu celé domácnosti. Proto v portfoliu TianDe naleznete i širší drogistickou nabídku.
Vybírejte z produktů, která obsahuje vzácné výtažky z rostlin, květů, živočišných složekminerálu. Velký obsah účinných látek je navíc naprostou samozřejmostí.
Vybírat můžete z přípravků určených pro péči o rty, na čištění a tonizaci, z velkého množství pleťových krémů, masek, přípravků určených pro bezprostřední okolí očí, z přípravků bojující proti vráskám a stárnutí pleti, ze speciálních přípravků a dalších doplňků.
Kompletní nabídku kosmetiky TianDe, která je založena na tisíciletími prověřené asijské receptuře, naleznete v online katalogu.

Kosmetika TianDe znamená skutečnou péči o krásu lidského těla