Recenze produktů

Tvorba e-shopu na míru

Webové studio Optimato se tvorbou e-shopů zabývá už od roku 1999. Chování zákazníků v on-line prodeji se neustále mění a Optimato na tyto změny pravidelně připravuje jak svůj tým, tak zákazníky. Věnuje spoustu času vzdělávání a novinkám v oboru.
Při tvorbě e-shopu je nejdůležitější poznat podnikání zákazníka a jeho cílovou skupinu. Na základě hlubších poznatků o zvyklostech v oboru a chování cílové skupiny, je možné vytvořit e-shop na míru jejím potřebám.

Zákazníky musí na e-shopu zaujmout

Optimato

E-shopy Optimata z Hradce Králové tohle umí

Vytvořit fungující a prosperující e-shop není jen tak. Lidé se během nákupu chtějí pobavit - důležitou roli proto hraje také obsah e-shopu. Ten musí být originální a posilovat vaší značku, aby si vás uživatelé v záplavě konkurečních internetových obchodů zapamatovali.
 
Dalším klíčovým aspektem při výrobě e-shopu je responzivita a mobilní verze. Každoročně se zvyšuje počit lidí nakupujících z mobilního telefonu. Nezapomeňte, že jsou uživatelé nedočkaví a na načtení stránky jsou ochotni čekat jen pár vteřin. Technickou kondici e-shopu proto berte velmi vážně.

Optimato

ladybio-referencehelagoCMIAS referenční profilSměr zdravíMiroluk - reference

Při tvorbě e-shopu musíte myslet na snadné propojení s ostatními systémy

Spolehlivost dopravců a platebních systémů přímo souvisí se zpětnou vazbou, kterou od svých zákazníků dostanete. Většina z nich si externí logistické a platební systémy automaticky zaměňuje za váš e-shop. Je jim fuk, že jsou to samostatně fungující složky. Dbejte proto na výběr spolehlivých dopravců a bezpečných platebních bran.
Zvažte zřízení nového internetového obchodu u Optimata. V Hradci Králové zaručeně dostatene výkonný e-shop se spoustu pokročilých funkcí v základní ceně.